Karrier a Tormási Autóházban!

Tisztelt Érdeklődő, leendő Munkatársunk!

Köszöntjük a Tormási Autóház karrieroldalán!
Örömmel tölt el minket, hogy érdeklődik cégünk, mint munkáltató iránt is.
Bízunk benne, hogy állásajánlataink közül találni fog olyan pozíciót, mely megfelel elképzeléseinek, és szakértelmével erősíteni tudja csapatunkat!

Állásajánlatok

A Tormási Autóház felvételt hirdet az alábbi munkakörökbe:

Műszaki vizsgabiztos

Feladatok:
  • műszaki vizsgára állított járművek vonatkozó jogszabályi keretek között történő megvizsgálása, minősítése
  • műszaki vizsgáztatással kapcsolatos eszközök, gépek, berendezések jogszabályi feltételeknek megfelelő üzemeltetése, karbantartása
  • előzetes eredetiségvizsgálat jogszabályban meghatározott módon
  • közreműködői megállapodás tartalma szerint az egyes járművek megvizsgálása, mérési eredmények valós és tényszerű rögzítése, a jármű dokumentumok és fénykép felvétele
  • előírás szerű és hiánytalan KÖKIR rendszerben való feltöltésért egyetemleges felelősséggel tartozik
  • az NKH által rendelkezésére bocsájtott hatósági eszközökkel a jogszabályban meghatározott módon kell elszámolnia. Műszaki vizsgáztatás során személyi és tárgyi feltételek ellenőrzése és betartása a kötelezettségei közé tartozik
  • a vizsgabiztos feladata a 31/2009. módszertani útmutatóban meghatározott mérési technológia elvégzése. A technológia alkalmazása során a jogszabályokban előírt mérő berendezésekkel összehasonlítja a mért értéket a környezetvédelmi határértékkel. Mérés előtt a mérő eszközök hitelességének, kalibrált állapotának ellenőrzése.

Elvárások:
  • Szakirányú végzettség
  • Hatósági műszaki vizsgabiztosi bizonyítvány
  • Önálló munkavégzés

Előny:
  • releváns szakmai tapasztat

Munkavégzés helye: Kecskemét, Külső-Szegedi út 100.

Amit kínálunk:
  • Stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkafeltételek
Fényképes önéletrajzokat az info@tormasi.hu címre kérjük a munkakör megjelölésével.

Tormási Autóház

Kecskemét, Jász utca 24.
Telefon: 76/500-240
Bosch
Karosszéria

Kecskemét, Külső-Szegedi út 100.
Telefon: 76/502-900
Opel, Chevrolet, Isuzu, Suzuki, Lada, Használtautó

Fax: 76/502-901
E-mail: info@tormasi.hu

MÁRKAKERESKEDÉS ÉS SZERVIZ

Opel Tormási
Isuzu Tormási
Suzuki Tormási
Lada Tormási

Használtautó

Márkafüggetlen szerviz

Bosch Tormási